18.11.2021         Сніданок: каша молочна пшоняна з вершковим маслом, хліб пшеничний,  батон з вершковим маслом, сир твердий, чай. Обід: суп з макарон. виробами з  м`ясом яловичини, мафіни з яловичини з овочами та твердим сиром, салат з квашеної капусти, картопляне пюре з вершковим маслом, хліб пшеничний, житній,  компот із сухофруктів. Полуденок:  оладки зі згущеним молоком, напій кавовий.    19.11.2021      Сніданок: плов з курячим м`ясом і вершковим маслом, консервований помідор, хліб  пшеничний, батон з маслом,  чай.  Обід: борщ буряковий к/б, рибна паличка з яйцем, пюре горохове з вершковим маслом, конс. огірок,  хліб пшеничний, житній, компот із сухофруктів. Полуденок:    пиріжок з повидлом, напій кавовий. 

З метою пропаганди здорового та безпечного харчування  серед дітей батьків та педагогів, а також поліпшення якості навчально-виховної роботи з вихованцями з питань здорового та раціонального харчування,  в ЗДО  №8 «Усмішка» 06 листопада пройшов День  здорового харчування під гаслом: «Здорове харчування – здорова дитина!».
Вході відкритого Дня пройшли цікаві заходи для дітей, батьків та педагогів: презентація режимних моментів – сніданку, обіду та полуденку для батьків з дегустацією блюд, участь родин у акціїї: «Родзинки сімейного харчування» (група №7), виставка фото-газет «Кумедний бутерброд» (група №5), «Їжа без шкоди» (група №4), а також реалізація короткотривалого проекту «Корисні та шкідливі продукти» (група №6).

Діти та батьки груп № 1, 2 та 7 прийняли активну участь у виставці поробок з паперових серветок « Салфетка бумажная деталь немало важная»

Тим самим довели, що паперові серветки можуть бути не тільки предметом гігієни, але й прикрасою будь-якого стола. Для сервіровки з паперових серветок можна складати справжні шедеври бо естетичне оформлення стола привертає увагу дітей до блюд, сприяє підвищенню апетиту, формує естетичний смак.

Відкритий звхід закінчився показом драматизації казки на новий лад «Овочевий теремок»