18.11.2021         Сніданок: каша молочна пшоняна з вершковим маслом, хліб пшеничний,  батон з вершковим маслом, сир твердий, чай. Обід: суп з макарон. виробами з  м`ясом яловичини, мафіни з яловичини з овочами та твердим сиром, салат з квашеної капусти, картопляне пюре з вершковим маслом, хліб пшеничний, житній,  компот із сухофруктів. Полуденок:  оладки зі згущеним молоком, напій кавовий.    19.11.2021      Сніданок: плов з курячим м`ясом і вершковим маслом, консервований помідор, хліб  пшеничний, батон з маслом,  чай.  Обід: борщ буряковий к/б, рибна паличка з яйцем, пюре горохове з вершковим маслом, конс. огірок,  хліб пшеничний, житній, компот із сухофруктів. Полуденок:    пиріжок з повидлом, напій кавовий. 

Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая.

З нетерпінням на нього ждали і наші вихованці.

Саме в переддень свята до дітей завітала  депутат Краматорської міської ради ОЛЬХОВА ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА. За доброю традицією вона прийшла з подарунками. Дякуємо Ірині Олександрівні за постійну турботу про наших дітей, за отриману нову спортивну форму.

Нехай Новий 2019 рік принесе вам мир, щастя, здоров’я, благополуччя. Успіхів вам на трудовій ниві і всіляких гараздів у житті.