23.02.2022         Сніданок: капуста тушкована, курка по-італійські, каша ячна, хліб цільнозерновий, чай, банан Обід: борщ український, паличка куряча, макаронні вироби, хліб цільнозерновий, компот з сухофруктів, апельсин Підвечірок:  запіканка рисово-сирна зі сметаною, сік фруктовий   22.02.2022      Сніданок: каша рисова з родзинками, компот з сухофруктів, апельсин Обід: суп гречаний, буряк тушкований в сметані, тюфтельки з курячим м`ясом,  пюре з гороху, компот з свіжих фруктів, хліб цільнозерновий Підвечірок:    капуста смажена в яйці, котлета з філе курки, картопляне пюре, хліб цільнозерновий, молоко кип`ячене

Стало вже доброю традицією проводити в ЗДО №8 «Усмішка» відкриті заняття для батьків. Ось і 21 грудня, вихователі старшої групи Здоровенко Н.В. та Д`яченко А.І. запросила батьків у гості. Батьки мали змогу переглянути підсумкове заняття за програмно-методичним комплексом «ВПЕВНЕНИЙ СТАРТ» та елементами програми соціально-фінансової освіти «АФЛАТОТ». Робота в міні-групах, рольові ігри, мозкові штурми, обговорення ситуацій, цікаві вправи-руханки дали можливість вихованцям продемонструвати свої знання з різних розділів програми. Ігри з конструктором «Геоконт» були включені в частину заняття. Діти демонстрували ази моделювання, орієнтувалися в системі координат, розвивали нестандартне мислення, уміло демонстрували засвоєні знання зі сфери фінансів, робили висновки – що можна купити за гроші, а що – ні?
Запрошені батьки з задоволенням спостерігали за досягненнями своїх дітей, в кінці висловили слова подяки вихователям групи, відзначили значні переваги сучасного програмно-методичного комплексу в умовах освітньої реформи «Нова українська школа».