23.02.2022         Сніданок: капуста тушкована, курка по-італійські, каша ячна, хліб цільнозерновий, чай, банан Обід: борщ український, паличка куряча, макаронні вироби, хліб цільнозерновий, компот з сухофруктів, апельсин Підвечірок:  запіканка рисово-сирна зі сметаною, сік фруктовий   22.02.2022      Сніданок: каша рисова з родзинками, компот з сухофруктів, апельсин Обід: суп гречаний, буряк тушкований в сметані, тюфтельки з курячим м`ясом,  пюре з гороху, компот з свіжих фруктів, хліб цільнозерновий Підвечірок:    капуста смажена в яйці, котлета з філе курки, картопляне пюре, хліб цільнозерновий, молоко кип`ячене

3 червня в нашому садочку святкували День захисту дітей.
Проблема захисту і виховання підростаючого покоління ніколи не втрачає своєї актуальності, адже діти – гарант самозбереження, здоров’я і процвітання нації.
Наші прагнення створити дітям достойні умови для повноцінного розвитку повинні знайти втілення у реальних діях. В цьому нас завжди підтримує наш депутат – Ірина Олександрівна Ольхова. Цього разу вона завітала до малюків з довгоочікуваним подарунком – тканиною для штор спальної та групової кімнати. Наш колектив та батьки вдячні Вам, Ірино Олександрівно, за небайдуже відношення до проблем нашого дитячого садка. Спасибі Вам за те, що Ви живете з нами загальним життям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.