23.02.2022         Сніданок: капуста тушкована, курка по-італійські, каша ячна, хліб цільнозерновий, чай, банан Обід: борщ український, паличка куряча, макаронні вироби, хліб цільнозерновий, компот з сухофруктів, апельсин Підвечірок:  запіканка рисово-сирна зі сметаною, сік фруктовий   22.02.2022      Сніданок: каша рисова з родзинками, компот з сухофруктів, апельсин Обід: суп гречаний, буряк тушкований в сметані, тюфтельки з курячим м`ясом,  пюре з гороху, компот з свіжих фруктів, хліб цільнозерновий Підвечірок:    капуста смажена в яйці, котлета з філе курки, картопляне пюре, хліб цільнозерновий, молоко кип`ячене

4 лютого в наш дитячий садочок завітали гості з відділу зв`язків з громадськістю батальону патрульної поліції м. Краматорськ та Слов`янськ – Ганна Ванда, Прокопенко Богдан, Шушпанов Дмитро. В інтерактивній формі інспектори навчали дітей Правилам дорожнього руху, розповідали про небезпеку на дорозі. Маленькі слухачі вірно відповідали на всі запитання, розказали, що таке «зебра», і чому вона така необхідна, та на який колір світлофора можна переходити дорогу.
Діти пообіцяли правоохоронцям, що будуть уважними та обов’язково дотримуватимуться правил поведінки та навчатимуть батьків правил дорожнього руху!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.