23.02.2022         Сніданок: капуста тушкована, курка по-італійські, каша ячна, хліб цільнозерновий, чай, банан Обід: борщ український, паличка куряча, макаронні вироби, хліб цільнозерновий, компот з сухофруктів, апельсин Підвечірок:  запіканка рисово-сирна зі сметаною, сік фруктовий   22.02.2022      Сніданок: каша рисова з родзинками, компот з сухофруктів, апельсин Обід: суп гречаний, буряк тушкований в сметані, тюфтельки з курячим м`ясом,  пюре з гороху, компот з свіжих фруктів, хліб цільнозерновий Підвечірок:    капуста смажена в яйці, котлета з філе курки, картопляне пюре, хліб цільнозерновий, молоко кип`ячене

Шановні батьки! Сподіваємося на скору зустріч з вами! Пропонуємо вам ознайомитись з регламентом повернення дошкільнят до дитячого садочка. Наш садок організовує свою роботу відповідно Постанови головного державного санітарного лікаря України № 25 від 21.05.2020 року.

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ дітьми ДНЗ №8 на період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID–19):

 1. Вранці вдома виміряти температуру тіла у дитини і пересвідчитись, що дитина здорова (температура не перевищує 37,2) та відсутні ознаки респіраторних захворювань ( нежить, чхання, кашель).
 2. Вранці вхід до дитячого садка тільки зі сторони вулиці бульвар Краматорський 18-А; вихід – зі сторони ДНЗ №8
 3. Вхід дорослих на територію дитсадка ОБОВ’ЯЗКОВО в масці
 4. При вході на територію дитячого садка старша медична сестра проводить вимірювання температури у дитини. При виявленні температури тіла понад 37,2 або ознак респіраторного захворювання дитина до дитячого садка прийматись не буде.
 5. Ранкове приймання дитини до закладу та передачу після закінчення дня проводить вихователь групи на території закладу за межами його будівлі – на майданчику, закріпленого за групою (за несприятливих умов – на вході до приміщення). У спілкуванні з вихователем тримати дистанцію 1,5 м.
 6. Вхід батьків до приміщення закладу ЗАБОРОНЕНО.
 7. Приводити дитину до закладу і забирати можуть тільки БАТЬКИ.
 8. Прийом дітей проводиться з 6.00 до 8.00; а передача дітей батькам після закінчення дня – з 16.00 до 18.00.
 9. Одяг дитини повинен відповідати погоді. Проведення всіх режимних моментів, крім харчування та сну, при сприятливій погоді буде проходити на свіжому повітрі.
 10. Заборонені масові заходи за участю батьків.
 11. Якщо дитина протягом дня захворіє, батьки повинні в найкоротший термін забрати її з дитячого садка

Разом, ми впораємось з усіма викликами сьогодення! Зберігайте спокій і будьте здорові!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.