23.02.2022         Сніданок: капуста тушкована, курка по-італійські, каша ячна, хліб цільнозерновий, чай, банан Обід: борщ український, паличка куряча, макаронні вироби, хліб цільнозерновий, компот з сухофруктів, апельсин Підвечірок:  запіканка рисово-сирна зі сметаною, сік фруктовий   22.02.2022      Сніданок: каша рисова з родзинками, компот з сухофруктів, апельсин Обід: суп гречаний, буряк тушкований в сметані, тюфтельки з курячим м`ясом,  пюре з гороху, компот з свіжих фруктів, хліб цільнозерновий Підвечірок:    капуста смажена в яйці, котлета з філе курки, картопляне пюре, хліб цільнозерновий, молоко кип`ячене

15 травня відзначають Міжнародний день сім’ї, який було проголошено у 1993 році. В це свято принято дарувати теплі слова та подарунки членам своєї родини, а також проводити час разом.  Нехай у кожній сім’ї буде мир та злагода. Щастя всім! Нехай підтримка найрідніших допомагає впорається з будь-якими труднощами, завжди всередині сім’ї буде мир і любов!

Шановні родини! Пропонуємо вам доєднатися до нашого пісенного флешмобу та вивчити тематичну пісеньку разом зі своїми діточками.

“Дружна в нас сім`я” Слова та  музика  О. Карнафеля