23.02.2022         Сніданок: капуста тушкована, курка по-італійські, каша ячна, хліб цільнозерновий, чай, банан Обід: борщ український, паличка куряча, макаронні вироби, хліб цільнозерновий, компот з сухофруктів, апельсин Підвечірок:  запіканка рисово-сирна зі сметаною, сік фруктовий   22.02.2022      Сніданок: каша рисова з родзинками, компот з сухофруктів, апельсин Обід: суп гречаний, буряк тушкований в сметані, тюфтельки з курячим м`ясом,  пюре з гороху, компот з свіжих фруктів, хліб цільнозерновий Підвечірок:    капуста смажена в яйці, котлета з філе курки, картопляне пюре, хліб цільнозерновий, молоко кип`ячене

Наші педагоги

Волею долі – ми — педагоги…
Ранок — день — вечір — ніч — ранок. Усе по звичнім серцю колу: заняття, плани, педради.
Але серед усього цього, головним була і залишиться ДИТИНА — МАЛЕНЬКА ЛЮДИНА, з якою нам пощастило зустрітися…

Щастя педагога, доля педагога … Доля … чи скажемо ми їй «спасибі»?

Напевно, так. Спасибі за ті хвилини, коли вдавалося розбудити кращі почуття в дітях, спасибі за ті миті, коли після довгих невдач дитина раптом вигукувала: «Вийшло!» — і здобувала віру в себе. Перемога дитини стає й нашою перемогою, її радість – нашою радістю. Саме в такі хвилини ми говоримо собі: «Не нарікайте на долю, і якщо обрали цей шлях, то прийміть і полюбіть дітей усім серцем, повірте в них, розчиніться в них, тому що покликання наше — нести любов і радість».

У  нашому дошкільному навчальному закладі працюють талановиті, захоплені своєю роботою педагоги. Завдання гармонійного та різнобічного розвитку особистості дитини вирішує педагогічний колектив, до складу якого входить 19 педагогів.

З них: 

Колектив педагогів має великий досвід і достатній рівень кваліфікації.