18.11.2021         Сніданок: каша молочна пшоняна з вершковим маслом, хліб пшеничний,  батон з вершковим маслом, сир твердий, чай. Обід: суп з макарон. виробами з  м`ясом яловичини, мафіни з яловичини з овочами та твердим сиром, салат з квашеної капусти, картопляне пюре з вершковим маслом, хліб пшеничний, житній,  компот із сухофруктів. Полуденок:  оладки зі згущеним молоком, напій кавовий.    19.11.2021      Сніданок: плов з курячим м`ясом і вершковим маслом, консервований помідор, хліб  пшеничний, батон з маслом,  чай.  Обід: борщ буряковий к/б, рибна паличка з яйцем, пюре горохове з вершковим маслом, конс. огірок,  хліб пшеничний, житній, компот із сухофруктів. Полуденок:    пиріжок з повидлом, напій кавовий. 

Наші педагоги

Волею долі – ми — педагоги…
Ранок — день — вечір — ніч — ранок. Усе по звичнім серцю колу: заняття, плани, педради.
Але серед усього цього, головним була і залишиться ДИТИНА — МАЛЕНЬКА ЛЮДИНА, з якою нам пощастило зустрітися…

Щастя педагога, доля педагога … Доля … чи скажемо ми їй «спасибі»?

Напевно, так. Спасибі за ті хвилини, коли вдавалося розбудити кращі почуття в дітях, спасибі за ті миті, коли після довгих невдач дитина раптом вигукувала: «Вийшло!» — і здобувала віру в себе. Перемога дитини стає й нашою перемогою, її радість – нашою радістю. Саме в такі хвилини ми говоримо собі: «Не нарікайте на долю, і якщо обрали цей шлях, то прийміть і полюбіть дітей усім серцем, повірте в них, розчиніться в них, тому що покликання наше — нести любов і радість».

У  нашому дошкільному навчальному закладі працюють талановиті, захоплені своєю роботою педагоги. Завдання гармонійного та різнобічного розвитку особистості дитини вирішує педагогічний колектив, до складу якого входить 19 педагогів.

З них: 

Колектив педагогів має великий досвід і достатній рівень кваліфікації.